Zmiany cen
Ceny zmieniają się raz dziennie, zwykle około 01:30 czasu brytyjskiego. Pokazane transfery dotyczą bieżącej kolejki.
Prawdopodobny wzrost
Nasze szacunki na podstawie transferów netto w tej kolejce względem obecnych właścicieli; FPL nie publikuje swojego wzoru.
| Zawodnik | Cena | Właścicieli | % wyb. |
|---|---|---|---|
| £4.9m | +69.7% | 0.4% | |
| £5.0m | +43.8% | 0.1% | |
| £7.4m | +32.3% | 1.2% | |
| £6.5m | +26.7% | 0.2% | |
| £5.8m | +22.6% | 1.1% | |
| £4.9m | +20.6% | 0.1% | |
| £4.5m | +19.0% | 0.3% | |
| £4.9m | +18.9% | 0.2% | |
| £4.0m | +18.7% | 0.2% | |
| £5.9m | +18.2% | 1.0% | |
| £4.5m | +14.6% | 0.1% | |
| £6.7m | +13.2% | 2.1% | |
| £5.9m | +11.6% | 0.2% | |
| £5.4m | +10.8% | 2.5% | |
| £6.5m | +10.6% | 0.7% |
Prawdopodobny spadek
Nasze szacunki na podstawie transferów netto w tej kolejce względem obecnych właścicieli; FPL nie publikuje swojego wzoru.
| Zawodnik | Cena | Właścicieli | % wyb. |
|---|---|---|---|
| £6.3m | -17.2% | 6.5% | |
| £5.8m | -14.6% | 1.9% | |
| £5.9m | -12.4% | 0.6% | |
| £5.7m | -11.5% | 5.1% | |
| £6.1m | -11.4% | 3.1% | |
| £5.4m | -9.7% | 5.8% | |
| £7.0m | -9.1% | 1.3% | |
| £5.5m | -8.4% | 0.7% | |
| £4.6m | -8.3% | 3.3% | |
| £4.5m | -8.2% | 0.7% | |
| £5.9m | -8.1% | 0.9% | |
| £5.4m | -7.6% | 0.3% | |
| £6.9m | -7.3% | 28.0% | |
| £5.6m | -7.2% | 2.3% | |
| £11.9m | -6.7% | 34.7% |
Wzrosty cen
Zdrożeli w nocy
| Zawodnik | Cena | Zmiana | % wyb. |
|---|---|---|---|
| £5.1m | +0.1m | 35.2% | |
| £6.0m | +0.1m | 39.4% | |
| £7.8m | +0.1m | 69.6% | |
| £7.9m | +0.1m | 31.6% | |
| £7.9m | +0.1m | 44.9% | |
| £5.2m | +0.1m | 7.2% | |
| £5.7m | +0.1m | 8.7% | |
| £5.8m | +0.1m | 28.0% | |
| £4.7m | +0.1m | 8.9% | |
| £4.6m | +0.1m | 21.9% | |
| £6.6m | +0.1m | 2.6% | |
| £5.1m | +0.1m | 4.6% | |
| £6.3m | +0.1m | 18.1% |
Spadki cen
Stanieli w nocy
| Zawodnik | Cena | Zmiana | % wyb. |
|---|---|---|---|
| £9.0m | -0.1m | 14.4% | |
| £7.1m | -0.1m | 7.8% | |
| £6.0m | -0.1m | 3.6% | |
| £7.9m | -0.1m | 21.9% | |
| £8.3m | -0.1m | 13.7% | |
| £7.5m | -0.1m | 6.6% | |
| £3.9m | -0.1m | 7.4% | |
| £4.8m | -0.1m | 1.7% | |
| £4.4m | -0.1m | 5.0% | |
| £5.4m | -0.1m | 3.4% | |
| £7.3m | -0.1m | 10.8% | |
| £4.8m | -0.1m | 1.5% | |
| £6.8m | -0.1m | 1.5% | |
| £5.7m | -0.1m | 0.4% | |
| £3.9m | -0.1m | 0.5% |
Najczęściej kupowani
Ta kolejka do tej pory
| Zawodnik | Cena | Do | % wyb. |
|---|---|---|---|
| £5.1m | 411.2k | 35.2% | |
| £6.0m | 371.3k | 39.4% | |
| £7.8m | 364.7k | 69.6% | |
| £7.9m | 332.5k | 31.6% | |
| £7.9m | 249.3k | 44.9% | |
| £5.2m | 131.2k | 7.2% | |
| £9.7m | 123.5k | 25.2% | |
| £5.7m | 107.2k | 8.7% | |
| £5.9m | 105.6k | 52.3% | |
| £5.8m | 92.3k | 28.0% | |
| £15.6m | 80.4k | 75.2% | |
| £4.7m | 78.1k | 8.9% | |
| £4.6m | 70.8k | 21.9% | |
| £6.6m | 69k | 2.6% | |
| £6.0m | 67.1k | 22.6% |
Najczęściej sprzedawani
Ta kolejka do tej pory
| Zawodnik | Cena | Z | % wyb. |
|---|---|---|---|
| £11.9m | 267.2k | 34.7% | |
| £9.0m | 261.6k | 14.4% | |
| £6.9m | 239.9k | 28.0% | |
| £7.1m | 188.4k | 7.8% | |
| £6.2m | 141.4k | 15.2% | |
| £6.3m | 124.4k | 6.5% | |
| £6.3m | 118.7k | 18.1% | |
| £8.0m | 109k | 14.9% | |
| £6.8m | 101.8k | 19.8% | |
| £6.0m | 83.3k | 22.6% | |
| £6.0m | 79.5k | 3.6% | |
| £9.6m | 76.5k | 16.7% | |
| £7.9m | 70.7k | 21.9% | |
| £5.7m | 68.2k | 5.1% | |
| £5.4m | 62.4k | 5.8% |