Αλλαγές τιμών
Οι τιμές αλλάζουν μία φορά την ημέρα, συνήθως γύρω στις 01:30 ώρα Ηνωμένου Βασιλείου. Οι μεταγραφές που εμφανίζονται αφορούν την τρέχουσα αγωνιστική.
Πιθανή άνοδος
Δική μας εκτίμηση από τις καθαρές μεταγραφές αυτής της αγωνιστικής σε σχέση με τους τωρινούς κατόχους· το FPL δεν δημοσιεύει τον τύπο του.
| Παίκτης | Τιμή | Των κατόχων | Επιλογή |
|---|---|---|---|
| £4.9m | +69.9% | 0.4% | |
| £5.0m | +44.0% | 0.1% | |
| £7.4m | +32.4% | 1.2% | |
| £6.5m | +26.8% | 0.2% | |
| £5.8m | +22.6% | 1.1% | |
| £4.9m | +20.7% | 0.1% | |
| £4.5m | +19.0% | 0.3% | |
| £4.9m | +18.9% | 0.2% | |
| £4.0m | +18.8% | 0.2% | |
| £5.9m | +18.2% | 1.0% | |
| £4.5m | +14.6% | 0.1% | |
| £6.7m | +13.2% | 2.1% | |
| £5.9m | +11.6% | 0.2% | |
| £5.4m | +10.8% | 2.5% | |
| £6.5m | +10.6% | 0.7% |
Πιθανή πτώση
Δική μας εκτίμηση από τις καθαρές μεταγραφές αυτής της αγωνιστικής σε σχέση με τους τωρινούς κατόχους· το FPL δεν δημοσιεύει τον τύπο του.
| Παίκτης | Τιμή | Των κατόχων | Επιλογή |
|---|---|---|---|
| £6.3m | -17.3% | 6.5% | |
| £5.8m | -14.6% | 1.9% | |
| £5.9m | -12.4% | 0.6% | |
| £5.7m | -11.5% | 5.1% | |
| £6.1m | -11.4% | 3.1% | |
| £5.4m | -9.7% | 5.8% | |
| £7.0m | -9.1% | 1.3% | |
| £4.6m | -8.4% | 3.3% | |
| £5.5m | -8.4% | 0.7% | |
| £4.5m | -8.2% | 0.7% | |
| £5.9m | -8.1% | 0.9% | |
| £5.4m | -7.6% | 0.3% | |
| £6.9m | -7.3% | 28.0% | |
| £5.6m | -7.2% | 2.3% | |
| £11.9m | -6.8% | 34.7% |
Αυξήσεις τιμής
Ανέβηκαν τη νύχτα
| Παίκτης | Τιμή | Αλλαγή | Επιλογή |
|---|---|---|---|
| £5.1m | +0.1m | 35.2% | |
| £6.0m | +0.1m | 39.4% | |
| £7.8m | +0.1m | 69.6% | |
| £7.9m | +0.1m | 31.7% | |
| £7.9m | +0.1m | 44.9% | |
| £5.2m | +0.1m | 7.2% | |
| £5.7m | +0.1m | 8.7% | |
| £5.8m | +0.1m | 28.0% | |
| £4.7m | +0.1m | 8.9% | |
| £4.6m | +0.1m | 21.9% | |
| £6.6m | +0.1m | 2.6% | |
| £5.1m | +0.1m | 4.6% | |
| £6.3m | +0.1m | 18.1% |
Μειώσεις τιμής
Έπεσαν τη νύχτα
| Παίκτης | Τιμή | Αλλαγή | Επιλογή |
|---|---|---|---|
| £9.0m | -0.1m | 14.4% | |
| £7.1m | -0.1m | 7.8% | |
| £6.0m | -0.1m | 3.6% | |
| £7.9m | -0.1m | 21.9% | |
| £8.3m | -0.1m | 13.7% | |
| £7.5m | -0.1m | 6.6% | |
| £3.9m | -0.1m | 7.4% | |
| £4.8m | -0.1m | 1.7% | |
| £4.4m | -0.1m | 5.0% | |
| £5.4m | -0.1m | 3.4% | |
| £7.3m | -0.1m | 10.8% | |
| £4.8m | -0.1m | 1.5% | |
| £6.8m | -0.1m | 1.5% | |
| £5.7m | -0.1m | 0.4% | |
| £3.9m | -0.1m | 0.5% |
Περισσότερες μεταγραφές προς τα μέσα
Αυτή την αγωνιστική μέχρι τώρα
| Παίκτης | Τιμή | Μέσα | Επιλογή |
|---|---|---|---|
| £5.1m | 411.9k | 35.2% | |
| £6.0m | 372.1k | 39.4% | |
| £7.8m | 365.3k | 69.6% | |
| £7.9m | 333.4k | 31.7% | |
| £7.9m | 249.8k | 44.9% | |
| £5.2m | 131.5k | 7.2% | |
| £9.7m | 123.7k | 25.2% | |
| £5.7m | 107.4k | 8.7% | |
| £5.9m | 105.8k | 52.3% | |
| £5.8m | 92.5k | 28.0% | |
| £15.6m | 80.6k | 75.2% | |
| £4.7m | 78.3k | 8.9% | |
| £4.6m | 70.9k | 21.9% | |
| £6.6m | 69.2k | 2.6% | |
| £6.0m | 67.2k | 22.6% |
Περισσότερες μεταγραφές προς τα έξω
Αυτή την αγωνιστική μέχρι τώρα
| Παίκτης | Τιμή | Έξω | Επιλογή |
|---|---|---|---|
| £11.9m | 267.9k | 34.7% | |
| £9.0m | 262.1k | 14.4% | |
| £6.9m | 240.5k | 28.0% | |
| £7.1m | 188.7k | 7.8% | |
| £6.2m | 141.7k | 15.2% | |
| £6.3m | 124.6k | 6.5% | |
| £6.3m | 119.1k | 18.1% | |
| £8.0m | 109.3k | 14.9% | |
| £6.8m | 102k | 19.8% | |
| £6.0m | 83.5k | 22.6% | |
| £6.0m | 79.6k | 3.6% | |
| £9.6m | 76.7k | 16.7% | |
| £7.9m | 70.9k | 21.9% | |
| £5.7m | 68.3k | 5.1% | |
| £5.4m | 62.6k | 5.8% |